SİTE KULLANIM SÖZLEŞMESİ

Site Kullanım Sözleşmesi

KULLANIM SÖZLEŞMESİ:
WEB SİTESİ KULLANIM ŞARTLARI:
Web sitemize erişiminizden veya kullanmadan önce lütfen Web Sitesi Kullanım şartlarını lütfen dikkatlice okuyunuz. Siteye erişen, form dolduran veya kullananlar aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar. Eğer bu koşul ve hükümlere bağlı kalmayı kabul etmiyorsanız siteyi kullanmayı durdurabilir, erişiminizi sonlandırabilirsiniz. Skyline Travel  bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmiş sayılıp, siteye devam eden erişiminiz veya kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
1.)Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları, Ticari Markalar
1.1. www.skylinetravel.com.tr  web sitesinde yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, html kodları, veri tabanı, grafik yazılım, ürün, metinler, bilgiler, raporlar, resimler, ticari markalar ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları Skyline Travel ‘a ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. www.skylinetravel.com.tr  ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.
1.2. Site ’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı ya da kısmi değişiklikleri ile alınıp, diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Kullanılması gerekli görüldüğü takdirde; anlaşılabilir ve belirgin bir şekilde “Skyline Travel tüm hakları sakladır” ifadesi eklenmek zorundadır.
1.3. Kullanıcı Web sayfasında bulunan ürünleri, bigileri, her türlü veri tabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code’ların html kodu ve diğer kodlar ile tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Skyline Travel ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.
1.4. Skyline Travel web sitesinde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve duyuru, kısaca “bilgi” sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan “bilgi” lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir enformasyonu, Skyline Travel yetkilisinden temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle Skyline Travel’in herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
1.5. Skyline Travel web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tüm gerekli tedbirler alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, Skyline Travel web sitesini kullanması nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından, siteyi kullanımı sırasında herhangi bir kişisel verisinin kötü niyetli 3. işiler tarafından ele geçirilmesi halinde doğabilecek maddi ve manevi zararlardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
2.)Kullanıcı Bilgileri, Form Doldurma ve İletişim:
2.1. www.skylinetravel.com.tr web sayfamızda kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların sunmuş oldukları bilgiler KVKK yasaları doğrultusunda özenle korunmaktadır. Doğru bilgilerin verilmesi koşulu bulunmaktadır.
2.2. Bilgi veya rezervasyon formlarının doldurulması esnasında, küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözler ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme amacı içerisinde asılsız bilgi paylaşımı kullanım koşullarına aykırı olduğunu ve bundan dolayı doğabilecek her türlü yasal müdahaleyi kabul etmiş sayılır.
2.3. Bilgi veya rezervasyon formlarının kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.
 
3.) Kullanım Sözleşmesinde Revize Ve Değişiklik:
3.1 Skyline Travel, herhangi bir sebep göstermeksizin, önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım şartlarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkını saklı tutar. Bu sayfalarda, mevcut ve güncel hali yer almakta olup, web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut hali ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.
3.2. www.skylinetravel.com.tr  web sayfasında yer alan tüm içerikler sürekli kontrol edilip güncellenmektedir. Buna rağmen site üzerindeki tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar gerek teknolojik aksaklıklar,gerekse sistem güncellemelerinden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Skyline Travel  sorumlu tutulamaz.
 
4.) Bilgi Paylaşımı ve Link Verme:
4.1. Web sayfamızdan doğrudan veya dolaylı yöntemler ile sitelere bağlantı linki verilebilir. Bu bağlantılar, reklam veya bilgi amaçlıdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.skylinetravel.com.tr’un hiçbir kontrolü olmadığı için, www.skylinetravel.com.tr linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını, bu web siteleri ve kaynakları üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca www.skylinetravel.com.tr herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.