0 (242) 345 01 07 info@skylinetravel.com.tr

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onaylanan turları görebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Tekrar gir*
Adınız*
Soyadınız*
E-Posta Adresiniz*
Telefonunuz*
Ülke*
* Bu kayıt formunu doldurarak Tur Sözleşmemezi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Kayıtlı mısınız?

Giriş Yap
0 (242) 345 01 07 info@skylinetravel.com.tr

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onaylanan turları görebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Tekrar gir*
Adınız*
Soyadınız*
E-Posta Adresiniz*
Telefonunuz*
Ülke*
* Bu kayıt formunu doldurarak Tur Sözleşmemezi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Kayıtlı mısınız?

Giriş Yap

Batı Karadeniz Turu

0
Fiyat
Sadece₺ 650
Fiyat
Sadece₺ 650
Kasım 21, 2019
* Tura katılacak kişi sayısı ve tarih seçerek işleme devam ediniz.

Rezervasyona Devam Et

Beyaz Listeme Kaydet

Adding item to wishlist requires an account

790

Tercih Sebebiniz

 • Uygun fiyat garantisi
 • 7/24 Müşteri desteği
 • Tur organizasyonu ikramları
 • Güleryüzlü hizmet

Antalya Skyline Travel

Hayallerinizdeki tura katılarak, sevdiklerinizle mutlu ve huzurlu hoşça vakit geçirmeye hazır mısınız?

0 532 304 38 31

info@skylinetravel.com.tr

3 Gün / 2 Gece
Tarih : 21 / 24 KASIM
Tur Detayları

Tur ücreti DBL odada kişi başı ücretidir.

 • Kişi Başı : 650.- TL
 • Sng Konaklama ; 770.- TL
 • 2 yetişkin yanında 00-6 yaş çocuk ; 410.-TL
 • 2 yetişkin yanında 6 – 12 yaş çocuk ; 530.-TL

Akşam saat 22.00: Antalya ‘dan hareket ediyoruz. Burdur – Afyon – Polatlı üzeri sabah Beypazarı’na ulaşıyoruz.

Kalkış noktası

Antalyadan hareket ediyoruz

Tur Süresi

2 Gün / 2 Gece

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Skyline Travel Güvencesi
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Otellerde Alınacak Sabah Kahvaltıları
 • Otellerde Alınacak Akşam Yemekleri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Fiyata Dahil Olmayan Seçenekler

 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Beklentilerinizi Karşılıyoruz

Beypazarı’nda kahvaltımızı alıyor ve kahvaltı sonrasında gezimize başlıyoruz Burada Osmanlı sivil mimarisinin en güzel örnekleri olan tarihi Beypazarı Evlerini fotoğraflarını çekebilir hediyelik eşyalar dan ve yöresel ürünlerden satın alabilirsiniz. Ayrıca bölge içerisinde olan küçük müzeleri de ziyaret edebilirsiniz. Beypazarı’ndaki gezimizi tamamladıktan sonra Nallıhan Kuşcenneti fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamızın ardından Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya ulaşıyoruz.

 • Tarihe yolculuk
 • Rahat ve konforlu bir seyahat
 • Huzur ve güvenlik
 • Memnuniyet garantisi
 • Uygun fiyat ve konaklama

Otobüsler: 31-46 kişi sayılarında kullanılır.

 • Mercedes Travego-Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
 • Neoplan Cityliner-Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
 • Mitsubishi Safir 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler: 17-31 kişi sayılarında kullanılır.

 • Isuzu Turkuaz 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

 • Vw Volt 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
 • Vw Volt El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
 • Mercedes Sprinter 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
 • Mercedes Sprinter El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Tur Programı

Antalya' dan Hareket1. Gün

Akşam saat 22.00: Antalya ‘dan hareket ediyoruz. Burdur – Afyon – Polatlı üzeri sabah Beypazarı’na ulaşıyoruz.

2. Gün

Beypazarı’nda kahvaltımızı alıyor ve kahvaltı sonrasında gezimize başlıyoruz Burada Osmanlı sivil mimarisinin en güzel örnekleri olan tarihi Beypazarı Evlerini fotoğraflarını çekebilir hediyelik eşyalar dan ve yöresel ürünlerden satın alabilirsiniz. Ayrıca bölge içerisinde olan küçük müzeleri de ziyaret edebilirsiniz. Beypazarı’ndaki gezimizi tamamladıktan sonra Nallıhan Kuşcenneti fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamızın ardından Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya ulaşıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Bayazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışarıdan görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Mudurnu’dan hareketle Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant Gölü ziyaretimiz sonrası ortalama olarak 1200 rakımda bulunan Gölcük Tabiat Parkı, Aladağlar ve Köroğlu Dağlarının arasında muhteşem doğası ile sizleri büyüleyeceğini düşünüyoruz. Gölcük Gölü çevresindeki yürüyüşümüzü ve fotoğraf çekimlerimizi tamamlıyoruz ve Bolu merkezde bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Yedigöller Milli Parkı’na hareket ediyoruz. (midibüslerle) 1642 hektar büyüklüğündeki Yedigöller Havzası, 1965 yılında milli park olarak korumaya alınan Yedigöller Havzaya kayan kütlelerin vadilerin önlerini kapatması sonucu oluşan, yüzeysel ve yeraltı akışlarıyla birbirine bağlı sıralı bir şekilde 7 gölden oluşmaktadır. Size müthiş bir görsel şenlik sunacak olan Yedi göller de doyurucu bir gezi fırsatı bulacaksınız. Buradaki gezimizin ardından Amasra’ya doğru yol alıyoruz. Strobon’a göre Amazonlar tarafından kurulmuş olan, adını bir Pers prensesi Amastris’den alan Karadeniz’in eşsiz güzelliklerine sahip Fatih Sultan Mehmet’in Lâla’sına “Çeşm-i Cihan buramı ola ?” (Dünya’nın Gözü) diye sorduğu Amasra’ya ulaşıyoruz. İhtişamını halen koruyan surlarla çevrili kent sokaklarında gezerken; küçük bir adayı ana karaya bağlayan Kemere Köprüsü, Fatih Kilise Camii, Şapel, Sormagir Kapısı, Zindanlar, Ceneviz Kabartmaları ve Çekiciler Çarşısı başlıca göreceğimiz eserler olacak. Amasra gezimizin ardından Yörük Köyü’ne hareket ediyoruz. Eski bir Bektaşi Köyü olan Yörük Köyü’nde köyün ortak yaşamını yansıtan Çamaşırhaneyi ve Sipahioğlu Konağı’nın haremlik, selamlık bölümlerini Filiz Teyze’den dinliyoruz. Yörük Köyü’ndeki gezimizi tamamladıktan sonra 1994 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine girmiş, klasik Osmanlı Kent Mimarisin en güzel Konaklarını barındıran Safranbolu’ya ulaşıyoruz. Konaklama yapacağımız otele yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.

4. Gün

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Cam Teras’a gidiyoruz. Safranbolu İnce Kaya Kanyonu üzerinde koca bir dağın tepesinde kurulmuş seyir alanında serbest zamanımız veriyoruz. Fotoğraf molamızın ardından Safranbolu ya doğru harekete ediyoruz. UNESCO tarafından koruma altına alınan Tarihi Safranbolu’da ilk olarak dünyanın nadir açık namazgâhlarından olan ve güzel bir Safranbolu görüntüsü sunan Hıdırlık Tepesi’ni ziyaret edip; Eski Safranbolu’yu, Hükümet Konağı’nı, Saat Kulesi’ni fotoğrafladıktan sonra Safranbolu’nun Eski Çarşı kısmına geçiyoruz. Burada Cinci Han ve Hamamı, Akçasu Kanyonu’nu da görerek; Kaymakamlar Konağı, Köprülü Mehmet Paşa Camii ve avlusundaki Güneş Saati, Yemeniciler Arastası, İzzet Paşa Camii, Demirciler ve Bakırcılar çarşıları geziliyor. Lokum imalatı hakkında slayt gösterisini izledikten sonra alışverişleriniz için sizlere serbest zaman veriyoruz. Siz değerli misafirlerimiz ile tekrar bir araya gelerek Yörük Köyü’ne harekete geçiyoruz. Yörük Köyü’nde Sipahioğlu Konağı, Köy Çamaşırhanesi ve köy ürünlerinin satıldığı pazarda yapacağımız keyifli gezi köyün yerlisi olan Filiz Teyzenin kendi konağı olan Sipahi Oğlu Konağını ve Çamaşırhaneyi kendi yöresel ağzıyla anlatımlarını dinliyoruz. Filiz teyzenin keyifli ev sahipliği sonrası Antalya’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde keyifli yolculuğumuzu bitiriyoruz ve bir başka Skyline Travel organizasyonunda tekrar bir araya gelmek için vedalaşıyoruz.

Harita
Görseller
Translate »