0 (242) 345 01 07 info@skylinetravel.com.tr

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onaylanan turları görebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Tekrar gir*
Adınız*
Soyadınız*
E-Posta Adresiniz*
Telefonunuz*
Ülke*
* Bu kayıt formunu doldurarak Tur Sözleşmemezi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Kayıtlı mısınız?

Giriş Yap
0 (242) 345 01 07 info@skylinetravel.com.tr

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onaylanan turları görebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Tekrar gir*
Adınız*
Soyadınız*
E-Posta Adresiniz*
Telefonunuz*
Ülke*
* Bu kayıt formunu doldurarak Tur Sözleşmemezi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Kayıtlı mısınız?

Giriş Yap

Lavanta Bahçeleri, Lisinia ve Salda Gölü Turu

0
Fiyat
Sadece₺ 150
Fiyat
Sadece₺ 150
The tour is not available yet.

Rezervasyona Devam Et

Beyaz Listeme Kaydet

Adding item to wishlist requires an account

962

Tercih Sebebiniz

 • Uygun fiyat garantisi
 • 7/24 Müşteri desteği
 • Tur organizasyonu ikramları
 • Güleryüzlü hizmet

Antalya Skyline Travel

Hayallerinizdeki tura katılarak, sevdiklerinizle mutlu ve huzurlu hoşça vakit geçirmeye hazır mısınız?

0 532 304 38 31

info@skylinetravel.com.tr

Günübirlik
Antalya
Burdur
Kapasite : 100
Tur Detayları

Sabah siz değerli misafirlerimizi vermiş olduğumuz saatlerde buluşma noktalarından alıyoruz ve yolculuğumuza başlıyoruz.

 • 05 TEMMUZ
 • 12 TEMMUZ
 • 19 TEMMUZ
 • 26 TEMMUZ

Kişi Başı ; 150.-TL
0-6 yaş çocuk;75.-TL
6-12 yaş çocuk;100,-TL
REZERVASYON NO: 0 532 304 38 31/ 0 532 554 97 18
WHATSAPP NO : 0 532 304 38 31/ 0 532 554 97 18

Kalkış noktası

Antalya – Bildirilecektir

Tur Süresi

Günübirlik

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Lux Otobüsler ile Ulaşım
 • SKYLINE TRAVEL Güvencesi
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Öğle Yemeği (Gözleme+ayran)
 • Sterili maske ve dezenfektan seti
 • Ek Hizmet Bedelleri

Fiyata Dahil Olmayan Seçenekler

 • Sabah Kahvaltısı
 • Tüm Yemeklerde Alınan extra içecek ve yiyecek
 • Tüm Özel Harcamalar
Beklentilerinizi Karşılıyoruz

Rehberimizin anlatımları eşliğinde Isparta’nın Lavanta üretimi ile meşhur Keçiborlu ilçesinin Kuyucak Köyüne gidiyoruz. Öncelikle Lavanta Bahçelerini geziyoruz. Burada dilediğimiz kadar kalıp fotoğraf çekiyoruz. Burada oluşturulan reyonlarda köylülerin kendi ürettiği lavanta ürünleri (yağ, su, sabun, çay vb.), lavanta balı ve diğer köy ürünlerinden alma imkânımız olacaktır. Kerpiç, taş ve ahşap yapılardan oluşan geleneksel Kuyucak evleri arasında yapacağımız gezimiz ardından, Öğle yemeğimizi lavanta bahçemizde alıyoruz.

 • Rahat ve konforlu bir seyahat
 • Huzur ve güvenlik
 • Memnuniyet garantisi

Tüm Günübirlik turlarımız Tursab ve Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu seyahat tedbirleri çerçevesinde % 50 yolcu kapasitesinde gerçekleştirilecektir. Turlarımızın tümü SKYLINE TRAVEL ya da çalıştığımız ANTVİP TAŞIMACILIĞA ait araçlar ile gerçekleştirilecektir. Bu durumda her tur otobüsümüzde maksimum %50 oranda yolcu seyahat edecektir.

Tüm araçlarımız, Türsab ve Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu seyahat tedbirleri çerçevesinde sterilize edilmiş olup araç içerisinde el dezenfektanları sabit bulunacaktır. Tura katılacak tüm misafirlerimize ayrıca 1 adet steril set dağıtılacaktır.

Tur katılım rezervasyonları aşağıda belirtilen Mobil Rezervasyon telefonumuzdan direkt arayarak ya da Whatsapp üzerinden yapılacaktır.

Tursab ve Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu seyahat tedbirleri çerçevesinde 10.06.2020 tarihinden itibaren 18 yaş altı ve 65 yaş üstü misafirlerimiz turlarımıza KATILABİLİRLER…

HAYAT EVE SIĞAR (HES) kodu ,turlarımıza katılacak olan misafirlerimizden talep edilecektir. Hes kodunu akıllı telefonlarınıza uygulama olarak yükleyebilir ya da sms sorgulaması ile temin edebilirsiniz. HES kodları turun gerçekleşeceği gün Tur Rehberimiz tarafından ilgili forma kayıt edilecektir.

Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden SKYLINE TRAVEL sorumlu değildir. Rehber programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Tur Programı

Kuyucak

Sabah siz değerli misafirlerimizi vermiş olduğumuz saatlerde buluşma noktalarından alıyoruz ve yolculuğumuza başlıyoruz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde Isparta’nın Lavanta üretimi ile meşhur Keçiborlu ilçesinin Kuyucak Köyüne gidiyoruz.

Lavanta Bahçeleri

Öncelikle Lavanta Bahçelerini geziyoruz. Burada dilediğimiz kadar kalıp fotoğraf çekiyoruz. Burada oluşturulan reyonlarda köylülerin kendi ürettiği lavanta ürünleri (yağ, su, sabun, çay vb.), lavanta balı ve diğer köy ürünlerinden alma imkânımız olacaktır. Kerpiç, taş ve ahşap yapılardan oluşan geleneksel Kuyucak evleri arasında yapacağımız gezimiz ardından, Öğle yemeğimizi lavanta bahçemizde alıyoruz. (ÜCRETE DAHİL, GÖZLEME+AYRAN)

Yaban Hayatı

Yemek molamızın ardından Lisinia Yaban Hayatı Rehabilitasyon Merkezine hareket ediyoruz. Burada herhangi bir nedenle yaralanmış yabani hayvanların bakımları yapılmakta ve tekrar doğaya kazandırılmaktadır. Tesisteki çalışmalar ile ilgili bilgileri yetkililerden dinleyip yaban hayvanlarını ziyaret ettikten sonra , Burdur Salda Gölü’ne doğru yolumuza devam ediyoruz.

Salda Gölü

Türkiye’nin Maldivleri Salda Gölünde verilecek serbest zamanda dileyen misafirlerimiz gölde yüzebilirler, fotoğraf çekip göl manzarasına karşı kahvelerini yudumlayabilirler. Salda Gölü etrafında vereceğimiz serbest zamanımızın ardından, bu güzel manzaraya veda ediyoruz ve Antalya’ya doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz…

Harita
Görseller
Translate »