0 (242) 345 01 07 info@skylinetravel.com.tr

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onaylanan turları görebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Tekrar gir*
Adınız*
Soyadınız*
E-Posta Adresiniz*
Telefonunuz*
Ülke*
* Bu kayıt formunu doldurarak Tur Sözleşmemezi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Kayıtlı mısınız?

Giriş Yap
0 (242) 345 01 07 info@skylinetravel.com.tr

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onaylanan turları görebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Tekrar gir*
Adınız*
Soyadınız*
E-Posta Adresiniz*
Telefonunuz*
Ülke*
* Bu kayıt formunu doldurarak Tur Sözleşmemezi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Kayıtlı mısınız?

Giriş Yap

St. Paul Yolu Yürüyüş Turu

0
Fiyat
Sadece₺ 380
Fiyat
Sadece₺ 380
Booking Form
Enquiry Form
Tam Adınız*
E-Posta Adresi*
Your Enquiry*
Haziran 20, 2020
* Tura katılacak kişi sayısı ve tarih seçerek işleme devam ediniz.

Rezervasyona Devam Et

Beyaz Listeme Kaydet

Adding item to wishlist requires an account

905

Tercih Sebebiniz

 • Uygun fiyat garantisi
 • 7/24 Müşteri desteği
 • Tur organizasyonu ikramları
 • Güleryüzlü hizmet

Antalya Skyline Travel

Hayallerinizdeki tura katılarak, sevdiklerinizle mutlu ve huzurlu hoşça vakit geçirmeye hazır mısınız?

0 532 304 38 31

info@skylinetravel.com.tr

1 Gece 2 Gün
Antalya
Antalya
Kapasite : 100
Tur Detayları

Sabah erken saatlerde siz değerli misafirlerimizi daha önceden bildirilmiş buluşma noktalarından alıyoruz ve Isparta’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzeri Karacaören Barajında kahvaltı molamızı veriyoruz.

20-21 Haziran

Dbl Odada Kişi Başı : 380.- TL
Sng Konaklama ; 445.- TL

Kalkış noktası

Antalya – Bildirilecektir

Tur Süresi

1 Gece 2 Gün

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Lux Otobüsler ile Ulaşım
 • SKYLINE TRAVEL Güvencesi
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Sterili maske ve dezenfektan seti
 • Otelde alınacak sabah kahvaltısı
 • Ek Hizmet Bedelleri

Fiyata Dahil Olmayan Seçenekler

 • 1.gün sabah kahvaltısı
 • Akşam ve öğle yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan extra içecek ve yiyecek
 • Tüm Özel Harcamalar
Beklentilerinizi Karşılıyoruz

Turumuzdan önce misafirlerimiz yürüyüş rehberimiz tarafından aranacak ve parkurda ihtiyaç olan gerekli malzemeler hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

 • Rahat ve konforlu bir seyahat
 • Huzur ve güvenlik
 • Memnuniyet garantisi

Bilgilendirme

 • Tur için katılımcı misafir sayısına göre kullanılacak araçlar;
 • Otobüsler: 35-48 kişi sayılarında kullanılır.
 • Midibüsler: 17-33 kişi sayılarında kullanılır.
 • Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.
 • Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir.

Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden SKYLINE TRAVEL sorumlu değildir. Rehber programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile geçerlidir. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Tüm Günübirlik turlarımız Tursab ve Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu seyahat tedbirleri çerçevesinde % 50 yolcu kapasitesinde gerçekleştirilecektir.Turlarımızın tümü SKYLINE TRAVEL ya da çalıştığımız ANTVİP TAŞIMACILIĞA ait araçlar ile gerçekleştirilecektir. Bu durumda her tur otobüsümüzde maksimum %50oranda yolcu seyahat edecektir.

 • Tüm araçlarımız, Türsab ve Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu seyahat tedbirleri çerçevesinde sterilize edilmiş olup araç içerisinde el dezenfektanları sabit bulunacaktır. Tura katılacak tüm misafirlerimize ayrıca 1adet steril set dağıtılacaktır.
 • Tur katılım rezervasyonları aşağıda belirtilen Mobil Rezervasyon telefonumuzdan direkt arayarak ya da Whatsapp üzerinden yapılacaktır.
 • Tursab ve Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu seyahat tedbirleri çerçevesinde 10.06.2020 tarihinden itibaren 18 yaş altı ve 65 yaş üstü misafirlerimiz turlarımıza KATILABİLİRLER…
 • HAYAT EVE SIĞAR (HES) kodu ,turlarımıza katılacak olan misafirlerimizden talep edilecektir. Hes kodunu akıllı telefonlarınıza uygulama olarak yükleyebilir ya da sms sorgulaması ile temin edebilirsiniz. HES kodları turun gerçekleşeceği gün Tur Rehberimiz tarafından ilgili forma kayıt edilecektir.
Tur Programı

1. Gün

Sabah erken saatlerde siz değerli misafirlerimizi daha önceden bildirilmiş buluşma noktalarından alıyoruz ve Isparta’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzeri Karacaören Barajında kahvaltı molamızı veriyoruz. Molamızın ardından Sütçüler’e ulaşıyoruz ve rehberimiz eşliğinde yürüyüş parkurumuz için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Yürüyüş parkuru içinde olan patika yollardan ilerleyerek Adada Antik Kenti’ne ulaşıyoruz. Sağrak Köyü yakınında bulunan Adada Antik Kenti, Sütçüler İlçesi’ne 10 kilometre uzaklıktadır. Sağrak Köyü çıkışındaki tabelalar takip edilerek ulaşılabilen kentte Roma Dönemi’ne ait ayakta kalmış binalar ziyaretçilerini karşılar. Forum yapısı, devlet binaları, Zeus Tapınağı, imparator tapınakları, tiyatro ve Bizans Bazilikası çok kısıtlı restore görmüş bu kentin ayakta kalmış bekçileridir. Rehberimizin anlatımlarından sonra 2000 yıllık geçmişe sahip tarihi yolumuza devam ederek bizi bekleyen aracımıza ulaşıyoruz. Aracımıza yerleşerek Kovada Gölü ‘nü izleyerek yolumuza devam ederek, Eğirdir gölü kenarında bulunan otelimize gidiyoruz. Otelimize yerleşiyoruz ve siz değerli misafirlerimizle sabah yeniden buluşmak üzere ayrılıyoruz.
300 m. Çıkış, 300 m iniş toplam 12 km yürüyüş parkuru

2. Gün

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından aracımıza yerleşiyoruz ve Bedre Köyü ‘ne hareket ediyoruz. Dik bir yürüyüş parkurana başlıyor olsak ta yolumuza çıkan manzara, tepeden izleyeceğimiz ve fotoğraflayacağımız manzara buna değer dedirtecek. Yürüyüş parkurumuz olan patika yollardan devam ederek Bağören Köyü’ne ulaşıyoruz. Kısmen terkedilmiş bu köyün konumu ve tarihi dokusunu izlerken diğer yandan bir köy evine misafir olacağız. Öğle yemeğimizi alacağımız bu evde ,çayımızıda içiyoruz ve ev sahipleri ile vedalaşıp ayrılıyoruz. Barla Köyüne doğru devam eden parkurumuza dönüyoruz. Köyde bulunan koca çınarın gölgesinde turumuzu bitirmiş oluyoruz. Burada vereceğimiz molamızın ardından Antalya’ya dönüyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka parkurda bir araya gelmek üzere vedalaşıyoruz.
400 m Çıkış, 400 m iniş toplam 13 km yürüyüş parkuru

Harita
Görseller
Translate »